

Moc dobře si na ten den pamatuju, od rána jenom funerálmarše a dumky... až najednou, po pár hodinách se z rádia ozvala (v instrumentálce) lidová písnička:
"Už ty pilky dořezaly, už ty mlýnky domlely..."
Všichni široko daleko vybuchli smíchem.
(To ještě mezi námi nebylo tolik kolaborantů.)

"...Podle odborníků to ukazuje na slabou pozici ministra obrany...".
Na to nemusím být odborníkem, abych to viděla od okamžiku, kdy ministrovi nasadila náhubek a ostnáč "jeho strana".
Ta nebetyčná ostuda jde ale přímo a jenom za generálem Zůnou.
Ponížil tu hodnost na hadr na podlahu. .

Macinka je prostě prorusáckej kolaborant, proškolenej v institutu Váýclava Klause. Na místu ministra zahraničí nemá co dělat! A to nejenom vzhledem k výsledkům voleb, ale hlavně proto, že to je bezostyšnej kolaborant, který cíleně poškozuje zájmy naší země - a my to sledujeme v přímém přenosu a nic neděláme :(

Až nám to řeknou tajné služby po ukončeném vyšetřování, tak teprve pak to bude relevantní informace.
Do té doby za tím můžeme vidět práci Rusáků, kteří zneužili propalestinské pomatence, protože "Cui bono" je zde jasné.

Jsem hrdá na našeho prezidenta!
149