

Samozřejmě že to je politický proces už ta rychlost rozhodnutí když žádná škoda by nevznikla pak ta loajalita k presidentovi to připomíná brácha na bráchu je to do očí bijící vláda podle ústavy rozhoduje a o čem když to zazdí ústavní soud ? To s obranou ústavy nemá nic společného protože je blbě napsaná tak to svádí k dvojímu výkladu podle potřeby !

Spíš o co tomu našemu presidentovi vlastně jde ? Pan Babiš tam bude obhajovat rozpočet a výdaje na zbrojení, protože vláda o tom rozhoduje ale president se tam půjde jen ukázat pak třeba řekne projev plný frází , protože o ničem nerozhoduje bude tam k ničemu ale nacpat se tam musí protože má v ústavě zajištěnou cestovku !

Ústavní soud není posvátná kráva, kterou nejde kritizovat nikdo nemůže říci svůj názor ale soudci jsou taky omylní lidé tak jako soudkyně poslala na smrt malou holčičku tak to si nezaslouží kritiku že ji chce i ministr spravedlnosti žalovat ?

Šílená a fanatická opozice dělá šílené věci nikdo nemůže vyjádřit svůj názor to bude za chvíli jako za totality budeme muset být zticha nebo říkat opozicí schválené věty a názory jinak nás opozice zažaluje presidentovi se to daří tak proč by s tím nezačala i bláznivá otravující opozice ?

Proč bych nekandidoval mám měsíčně 800 tis, hrubého kde to najdu kdo mi to jinde dá ? Pak budu mít i velký důchod třeba 250 tis. měsíčně lidi za mě demonstrují na své straně mám i Ústavní soud a žena taky něco dostane budu mít potvrzenou soudem cestovku tak do toho půjdu a lidi lidi mě žerou i když jsem byl bývalý komunista a nic moc pro ně nedělám !

Petr Pavel řekne a je mu vyhověno je vidět že soudci podjatí nejsou jsou jen loajální a to je rozdíl :-)