

Takže ústava pro PP neplatí, dělá si co chce a dělá z ústavy trhací papír. Je to nejhorší prezident za celou historii Československa a České republiky. Nikdy to můj prezident nebyl a myslím si, že nejsem sama. Těším se až na hradě skončí a on skočí.

Někdy je více ran účinnější než udělat nějaké bu, bu, bu. Dostal co si zasloužil. Kdysi jsem byla nakupovat v potravinách, přišel tam chlap a naházel asi 20 kuřat z mrazáku do tašky a normálně odešel. Upozornila jsem na to pokladní, ale byla to mladá žena a bála se zasáhnout. Doufám, že se po těch kuřatech aspoň pořádně po-ral.

Dost často jsem trpěla na bolest v kříži, ale nic mi nepomáhalo. Nakonec jsem hledala na internetu nějaké cviky, podařilo se mi najít cvik, který dělám každý den ráno 1 minutu a bolest ustoupila. Už po prvním cvičení jsem ucítila úlevu. Jediný co nemůžu je spát na zádech. Jinak OK.

Všechny příznaky, které jsou v článku napsané mamka neměla, ale když jsem se na ní podívala, tak hned jsem poznala, že se něco děje, byla prostě jiná. Ihned jsem volala 155 , nakonec to moc dobře nedopadlo, mamka ochrnula na jednu polovinu těla i když rehabilitoval (což nechtěla, že jí to bolí) tak nakonec byla na tom moc špatně.

PP se měl radši dát na politiku a ne být prezidentem. Zasahuje do vlády a to mu nepřísluší. Můj prezident to určitě není a budu ráda když skončí.
3