

Když abstrahuji od faktu, že dávat další peníze Ukáčkům, to už je můžeme rovnou pálit a vyjde to ekologičtěji. Tak mě trošku trápí jeden navzájem se vylučující fakt. Buď jsou ti Rusové hrozně nebezpeční a "hrozí, že se kozácký kůň napije z Vltavy, Seiny, atd." Pak vesele zbrojme a buďme jim vděční že zachráníme evropský průmysl před krachem. Nebo nejsou schopni se 4 roky vypořádat se svou bývalou gubernií a pak bych se fakt nebál. Ale obé zároveň prostě...

Pane Macinko, neradujte se. Dejte ústavnímu soudu hoďku a budete mít v ruce, předběžné opatření, že ten bolševickej nok Pávek musí sedět v letadle u okna.
Toto je naprostá demontáž politiky vzešlé z voleb. Na kolikpak asi dneska vyjde takový ústavní soudce, soudruhu Pávku?

Zrušit, zrušit, zrušit. Nejde jen o nezávislost, ale i určitou vyváženost CT a CR, když si někdo zve do diskuse složení hostů jako Pehe, Pehe, Halík, Pehe, tak to opravdu není reprezentativní vzorek společnosti. Kde jsou ty doby, kdy CT byla etalonem nezávislosti a profesionality a působili tam redaktoři typu Petránka nebo Obzinové. Dnes je to jen souvislý proud progresivistických, prounijních, proukrajinských jak to napsat slušně.. kvaziinformací.. Kdo...

Aby to tu za chvíli nebylo jako v protektorátu. I já souhlasím s atentátem..
I já souhlasím s inzerátem SPD. Po tom co se teď řeší například v Anglii, mi "proti imigrační inzerát" SPD připadá naprosto v pořádku a bohužel odpovídající realitě. Nejsem volič SPD, i když kdybych se třeba rozhodoval zda volit někoho od pirátů nebo Topky, tak neváhám. Ale tohle už hraničí s "foltýnovským" omezováním svobody slova. Vyjádření názoru nesmí být trestným činem. A raději být rasistou než ubodaným.

Tak pane Baxo, ústavní soud nám zajistil účast "bolševického noku" v Ankaře kvůli argumentu, že tam prezidenti obvykle jezdí. Použiji-li tuto argumentaci, tak bylo v České republice zvykem, že její prezidenti měli vyšší IQ než houpací kůň.. Můžete nám, prosím, vydat i předběžné opatření které zajistí i toto.
6