

Opravdu není potřeba řešit nic jiného, než se někdo projel ouřadama z EU neschváleným autem, které je stoprocentě v lepším stavu, než většina vozidel co denně potkávám v Práglu. Má dostat pořádnou pokutu, žádný blbnutí s bodama. A přečíst si o tom chci někde v kuriozitách, když budu mít náladu. (dnes jsem ji měl)

Těch pár dezolátů, co nepochopili, že rozhodují volby a ne ulice, nemůže nikdo soudný brát vážně. To bude asi placeno russsssskem.
5