Ministr Méněcinka je hňup. Holt setkání s reálnými lidmi, ne fake účty na sockách.
Volgograd? Co na migraci plameňáků řiká ruSSáček Zieba? 🤣
Už má pan Popov vybrané okno?
Proto UA útočili před 4 dny na satelitní komunikační středisko v Dubna?
Aspoň jste mohli začernit to "od důvěryhodných dodavatelů" 🤣
Jj, o dětinském chování ministra Méněcinky už vědí. Prezident 👍
Prezident to určitě nezačal, to banda neschopných "vejfuků".
Nedá 7 km tam a 7 km zpět? Před 20 lety jsme chodili na zábavy přes několik vsí, těch 7 km tam ještě šlo, těch 7 km zpět si člověk občas nepamatoval (a stejně je dal) 🤣
Opravte si text, správně má být "Izrael v noci zaútočil na pozice teroristického hnutí Hizballáh..."
Tupej oranžovej narcis.
Ale vždyť takto to bylo zamýšleno. Retail se navnadil a pak tratil, profíci se napakovali.
Probůh, vždyť tomu jeho "vysvětlení" by neuvěřilo ani dítě ze školky.
Ministr Méněcinka je hňup. Holt setkání s reálnými lidmi, ne fake účty na sockách.
75