

Ja nerozumím proč bych se měl koukat na ten odpornej rypák Rajchla, proč ma furt v tv tolik prostoru..zvěte prosím lidi,kteří hodnotově mají alespoň průměr republiky a ne každýho pornoprávníka..

PŘELOŽÍM#
Co nevidět vás napadneme, ale zlá Evropa se vyzbrojuje a to mi dělá čáru přes rozpočet..potřebujeme hybridně nahlodávat méně chytré občany, kteří věří všemu,co jim předhodím..víc užitečných idio.. ů..zatím se mi to podařilo v Maďarsku a Slovensku..
Sankce působí, ale přiznat to nemůžu, oni ti moji rusove stejně ho..o měli,tak se nic nezmění..A jinak pro svět jsme absolutně k ničemu..akorát otravujeme život

Mě se líbí ,že hranatej lempl,který hajluje, neví ,jak se dělá daňové přiznání , má černé stavby a další si dovoluje brát do úst US… to jsme fakt banánová republika
148