

Byť nejsem volič současné vládní sebranky, tak si myslím, že fungování ČT by mělo projít velkou revizí. Asi není potřeba, aby ČT tvořila obsah zábavového charakteru. V dobách, kdy ČT byla jediným, nebo jedním z mála tvůrců takového obsahu to bylo pochopitelné. Ale dnes jsou to opravdu vyhozené peníze, jelikož takového obsahu je nekonečné množství. Publicistika, zpravodajství, sport, kultura a vzdělávání. To ať ČT pokrývá v nezměněné formě, protože to dělá...

ČT i rozhlas mám rád, ale tomuto nerozumím. Chápu, že je může štvát, že dostanou méně a to považuji za špatné. Ale jestli to bude financované skrze poplatky, jejichž výši určuje vláda a většina v parlamentu, nebo z rozpočtu, který určuje stejná vláda a stejná většina v parlamentu, tak to nějak ani jednu variantu nevnímám jako problém. Chápu ten dopad na myšlení lidí, kdy poplatky platíme všichni stejné a z rozpočtu má někdo dojem, že je to zadarmo. Ale...

Finále LM má být právě vrchol večera s přáteli. Takhle si to člověk pustí jako kulisu k večeři. Myslím, že komfort fanoušků s tím ani moc nesouvisí. Spíš si myslím, že v tom mají prsty televize, arabský svět a z toho plynoucí dolárky pro UEFA.

Co čekáte, že si budou v té kabině říkat? Naopak, to je to zajímavé, co chceme všichni slyšet. Já bych třeba rád slyšel Rulíka, jak včera naše po zápase v šatně chválil. 😄

Asi jsou v behu jednani s Artisem a Jabloncem. Artis neco pusti za 1. ligu a Jablonec za pohary. Byla by to vyhra pro vsechny.
1