

Co to je za blbost, poklice se na STK vzdycky sundavali kvuli tomu, aby se zkontrolovalo a bylo fotkou zdokumentovano, ze ma kolo vsechny srouby. Takhle mi to na STK vzdycky objasnovali a tech co prijedou a obvykle alespon jeden jim chybi je pry celkem dost. Rozhodne ne primarne kvuli rozmeru rafku.

Mě trošku jen mrzí, že systém nemůže být napříč ČR jednotný. Na královéhradecku se zase hází plechovky do plastu, pokud není přímo nádoba na kovy. Když to přespolní dle svého zvyku hodí do skla, už to komplikuje život firmě která to musí třídit. Chápu, že recyklaci zajišťují různé lokální firmy, ale pro ten "zdravý návyk" by to bylo prospěšné a člověk by nemusel přemýšlet, kam co hodit v jaké obci, okrese, kraji.

To je fakt tatrman, ten Putin, když mu tohle vypadne z huby.
38