

Oceňuji Čechy za jejich odhodlání pořídit letouny F-35.
Vyjadřuji uznání České republice za to, že se již dávno zavázala k jaderné energetice a nyní ji rozšiřuje.
Vyjadřuji uznání České republice za to, jak se zcela odvrátila od ruského zemního plynu.
Muniční iniciativa je velmi transparentní projekt.
To je docela slušná chvále předchozí vlády, to se asi současné vládě dobře nečte.

No bóže, tak budou mít víc času na památky, daj nějakou tu Coronu, kouknou jak se hraje fotbal a v poklidu vyrazej domů.
Chleba kvůli tomu nebude ani dražší a ani levnější. A fanoušci nebudou muset vstávat v noci. :-)

Po měsíci a půl oboustranného ladění musím přiznat, že to už funguje docela slušně. Zbývá mi dořešit jednu firmu z dvaceti a to byla moje chyba. Všechny chyby od ledna do dubna už mám vychytané a květen mi prochází zatím všude na první pokus.
Ale práce navíc to je, to ano a některé věci zbytečně dlouho trvají. Třeba čekat na registraci zaměstnance 3 dny je otrava.
A jestli ta práce navíc někdy k něčemu bude se uvidí, zatím mě pracák s potvrzeními prudí pořád stejně.

Musím pečlivě sledovat o kom článek zrovna je. Nějak se mi to plete s Trumpem.
Ve větě: „Mluvil jsem s vědci, s výrobci. Takové zbraně, jaké má Rusko, nepřítel nemá. On toho moc nemá, ale my ano. Větší a lepší,“ stačí jen vyměnit Rusko za USA a Ukrajinu za Írán.
A oba kecaj, jeden naštěstí a druhý bohužel.

"Cílem je, aby už občanům nechodily složenky za službu, kterou sami nevyužívají."
Nelze popřít, že část lidí neposlouchá ČR a ani nekouká na ČT.
Ale jejich placení za službu kterou nevyužívají to nijak neřeší. Budou platit ze svých daní. Ten argument je naprosto nesmyslný.

Proč tam vůbec leze? U ministra kultury se to ještě dá pochopit, to je jeho náplň práce. Ale proč tam leze ministr zahraničí?
Přišel provokovat? Nebo se potřeboval zviditelnit?
20