

Že by zase jen obchod? Čtyři roky to do vás pere Rus, my do vás pereme prachy, obchod s čipy skvěle maká, náklady na obranu taky, protože jinak budou cla, tak protože stejně budete muset vracet to co jste dostali, tak nám teď píchněte s drony. Já to s Vláďou domluvím, on dá chvíli klid a když to dobře dopadne a já dostanu svůj vliv a ropu, tak to ve třech u vás doma se slávou ukončíme. A třeba mi dopadne i ta nobelovka...
Zní to divně, ale vůbec bych se nedivil.

Podle odstavce IX. Morálního kodexu hnutí ANO by Babiš měl požádat o vydání a podle odstavce XI. následně rezignovat. Tak proč to neudělá, to jsou jeho pravidla. Asi je jako obvykle nečetl. U Okamury morální kodex vlastně ani existovat nemůže, cizím slovům obtížně rozumí.

Dva zápasy během 24 hodin je zápřah. Já bych s nimi nedal ani třetinu. Ženský hokej je hlavně něco úplně jinýho než mužská akční hra. Mě baví ta primocara jednoduchá hra. A pusťte si zápasy chlapů v éře dávné, v době na kterou se tak rádo a hrdě vzpomíná a ty holky by s nimi, myslím, uměly držet krok.
Bavil jsem se a ony do toho šly naplno. A to je super!

- Nejedná se o žalobu, ale o podnět k ústavnímu soudu k vyřešení kompetenčního sporu.
- Ústavní soud rozhodne ve prospěch hlavy státu, ve světle nominace prezidenta na shromáždění OSN v předstihu několika měsíců se toto obstruování v případě nominace na summit NATO kdy vláda dlouhodobě prezentovala své rozhodnutí prezidenta nevyslat jeví jako jednoznačně účelové směrem k době potřebné k vydání rozhodnutí US.
...5