

Já jen doufám, že budou mít aspoň dálniční známku - když už se nedostanou na minimální povelnou rychlost 80km/h .. Přeci jenom asi ničí silnici o trochu víc než elektroauta, která díky elektromobilitě po dálnici létají, tudíž nepotřebují platit. -. vytrženo z kontextu: ,,55 tun nikam neuhne" .

jooo to je ta dnešní doba ..dětí se nesmíte ani dotknout, protože to je hned domácí násilí .. a bude hůř ..✌️✌️

Asi zapomněl, že už není generál. A když dělá jedna strana naschvály druhé, nemůže se divit. To mi připomíná: to je moje bábovička, to teda není ... Ať raději jede na moto GP nebo fandit nemehlům do Mexika. Udělá větší parádu..
64