

Veliká část politické scény útočí na špatné lidské vlastnosti, jako je závist, nenávist, neschopnost dialogu pomocí argumentů, třídní rozdíly a další. Tím si získává hlasy těch lidí, co jsou k těmto vlastnostem více náchylní. Proto bychom se měli zaměřit na to, CO ve skutečnosti dělají pro budoucnost naší krásné země. Prezident nemá pravomoci k tomu, aby vytvářel nové zákony a pravidla hry ve společnosti. Od toho je tady vláda a Parlament ČR. Prezident má...

To je ukázka toho, že se lidé zabývají nepodstatnými věcmi - na to je navedli politici. A víte proč? Aby si lidé nevšimli toho, co politici provádí za lumpárny. Až tak je to jednoduché. Bohužel to dokládá úroveň myšlení - našich lidí - bez ohledu na dosažené vzdělání.

Komisi se zřejmě zdá, že ČR má až moc dobrých tenistek, tak to chce zredukovat? Jinak je to do nebe volající nespravedlnost. "Exemplární tresty" - to je přežitek socialismu. Aspoň jsem si to doteď myslel...
22