

„Tak, jak se to vyvíjí teď, i některé snahy o ovládnutí státu a jeho institucí, tak mě to spíše mobilizuje, než aby mě to motivovalo k ústupu,“........ to ale přeci přesně popisuje sám sebe. Radši by měl sdělit co tak důležitého jede řešit, tak důležitého, že k tomu využil i ÚS. Zatím nám to tají.

Doposud nám prezident nesdělil, proč tak nutně musí být součástí delegace. Určitě pro to má pádný důvod a proto by měl být nominován na hlavní jednání a nikoliv na neformální večeři.
Někdo by již měl hradu vysvětlit, že se nejedná o vrchního velitele ČR a ani tu nemáme prezidentský systém, ale parlamentní demokracii.

Pomlouvá republiku v zahraničí, manželka se účastní proti vládních demonstrací, rozděluje národ a dělá ze sebe lídra opozice a začíná již být směšný. Jedinou předností je, že vzhledově vypadá dobře. Měli by ho tam poslat samotného nebo třeba i s Kolářem.

Prezident, který vystupuje jako lídr opozice a jehož manželka se účastní protivládních demonstrací, nemůže zastupovat stát na žádném mezinárodním jednání. Je s podivem, že to jemu ani jeho poradcům stále nedochází.

Sdělí už konečně hrad skutečný důvod té fanatické snahy dostat se na neformální večeři? Vzhledem k tomu, co prezident všechno předvádí a i riskuje, to musí být hodně velký důvod. Najde tento bývalý voják odvahu nám ten důvod sdělit, nebo bude stále omílat nesmysly o zvyklostech?
2