tomu dědkovi přeskočilo?
premiér odmítá, že by vláda měla spor s prezidentem, ale Macinka i Turek nevynechají před médii jedinou příležitost, aby zdůrazňovali opak
narozdíl od vlády aspoň něco dělají😀
snad je každému jasné, že v boji o nejnižší cenu elektřiny nebo plynu vždy vítězí dodavatel a prohrává odběratel
Ještě poslední pokus, jak něco hodit na Fialovu vládu.
mně tohle nepřipadá jako výplod komise EU, ale spíš Alenky
tak už voliči SPD a Motoristů vystřízľivěli
Putin potřebuje zofale nové vojáky, ale i nové hasiče
takže to bude podobně, jako na nahrávce Šuman: ....naši na ně zaklekli....
jsem zvědavý, jak dlouho to Hizballáhu vydrží, než příměří poruší.
tak oheň je nejúčinnější způsob skartace dokumentů
ptejme se proč je benzín za 10 let nejdražší, když ropa je oproti ceně před 10 lety o třetinu levnější
tomu dědkovi přeskočilo?
1