

Ano, je to tak. Když máte rodinu, musíte jogurty nakupovat v akcích. Jak je možné, že ten samý výrobek stojí jeden týden 11,90 a druhý přes 20 Kč. Něco není v pořádku. Když mám možnost, nakupuju ovocné jogurty v Německu. Jogurt Bauer 250 g stojí normálně 0,99 eur, v akci se dá sehnat za 0,45 Eur. Když to srovnám s českými cenami - je to značný rozdíl. V Německu téměř dvojnásobek hmotnosti za stejnou cenu co v ČR 125 až 150 g. jogurtu. Kde je chyba?

Jan Želený, to je legenda. Když probíhala olympiáda v Atlantě, díval jsem se na přímý přenos. Při jednom z pokusů šlo z úst oštěpaře odezřít jak si ulevil slovy "do p...". V záznamu už to česká režie vystřihla. Bylo mi tehdy 18, dělal jsem atletiku a pamatuji si, jak jsme se tím na tréninku s ostatními kluky v oddílu nesmírně bavili a ono gesto napodobovali.
Honzo, všechno nejlepší :)

Čekal někdo něco jiného? Soud se chová jako třetí komora parlamentu. Posouváme se k poloprezidentskému systému. Jen aby se to jednou současné opozici nevrátilo i s úroky.
Vynechte současné osoby a obsazení. Jásali byste i za Zemana a Fialy? Jde o princip nikoliv o konkrétní politiky.
23