Sádlo ani nahodou.Nikdy jsem o tom ani neslyšela.Ale Indulona, Contraviol,Nubian.Nivea se prodávala až v 80letech,spíše koncem,měla SPF 3 a nebyla k dostání.
Opalování za socialismu bylo hazard se zdravím. Mazali jsme se sádlem a smažili se mezi paneláky - Médium.cz
Paní Kateřina se vyjádřila naprosto jasně,srozumitelně, výstižně.Dekujeme za její slova👍🍀 Každý může projevit svůj názor.
1,2 tis.