

Tady je potřeba dávat peníze smysluplně. Proč budovat nové luxusní kanceláře? Viděli jste, v jakém prostředí a budovách léčí lékaři třeba na Bulovce nebo Thomayerově nemocnici? Ty už doslova padají doktorům i pacientům na hlavu, ale úředníci potřebují nové prostory.....

Vyhostit by měli všechny nelegální migranty. A dělat to jako v Austrálii. Tam si nikoho neprověřeného do země nepustí. Zkontrolují mu zavazadla, jestli nepřeváží cokoli zakázaného, a musí prokázat, že má dost peněz na celou dobu pobytu. Pokud ne, odmítnou ho přijmout. A je zajímavé, že tam nikdo o žádné diskriminaci nebo volnosti pohybu nikdo nemluví. To jen Evropa se vědomě ničí sama.

Máme obývák jako oni dvě místnosti. Když si představím polovinu, tak je to opravdu maličký prostor, natož když jsou tři děti. Možná jsou malé a nějaké kajuty jim ještě stačí. Ale osobní prostor nemůže nahradit vyšší strop. Nikdo nemá soukromí, kde by se mohl zavřít, odpočívat. Pro dva lidi asi ano, ale děti potřebují prostor. Teď pro kamarády, v budoucnu pro lásky.

Už toho nechte. Na Ukrajině se válčí několik let a Rusko neútočí nikam dál. Ten fingovaný strach EU je už tragický. To oni by chtěli válčit a zatáhnout k nám válku. Takových bojechtivých fanatiků je plná Evropa. A Putin se jim může jen smát.

Drzost největšího kalibru. Jak může taková bezvýznamná nula jakou je Posselt, kritizovat naši demokraticky zvolenou vládu. Ta zastupuje občany České republiky a rozhodla správně. Ať si dělají sjezdy kde chtějí, ale ne v naší zemi. Omlouvat by se měli, ne si ještě vyskakovat.

Nic nemá podávat. Nemusí být všude a dělat ostudu naší zemi. Je v pravomoci premiéra rozhodnout, kdo na summit pojede. Pavel se chová jak malé dítě, kterému nechtějí koupit hračku. On s vládou spolupracovat nechce, on chce všude hlásat jen své názory nebo názory opozice. Ale doba se změnila.
86