

A míní správně a vyjádřil se velice jemně víte za mně "nestranní" ústavní soudci ukázali opravdu "nepodjatou" tvář ... ubohost a ostuda ale na druhou stranu dobře protože další nový prezident který se bude starat hlavně o zájmy své země jim ukáže jak se zavírají dveře ústavního soudu z venčí hm ... pěkný večer.

Bartošek ... amorální darebák a obchodník s chudobou ať raději mlčí hm ....
5