

Prý mám nálady, jak žena při menstruaci , takže pokud se bude to volno vztahovat i nato, klidně bych to využil. Každopádně když to projde proč ne, ale dodnes s tím ženy fungují normálně , tak není důvod furt vymýšlet hovadiny. Dneska už lidí neví, jak by s tou prací vyběhli , aby tam nemuseli.

Rusko se dostává do stejné izolace, jako Severní Korea. Bohatí budou ještě víc bohatí a chudí budou ještě chudší. Jít dobrovolně položit život za to, aby někdo měl ještě víc a tvrdit, že bojuje za svoji zemi, může jen člověk bez špetky rozumu. V žádné válce se nebojuje za vlastenectví , ale pro bohatství jiných.

Ať si tam dělají co chtějí. Pokud Izrael chce válčit, ať se tam mydlí mezi sebou. Nikdo ze zdejších diskutujících není odborníkem ani znalcem a stejně nikdo neví, co bude do budoucna na tomhle kontinentu. Každopádně Izraelský přístup ke všemu je stejný, jako USA. Vybombardovat, vše srovnat se zemí a vytvořit chaos. A podle článku co tu již kolovali v minulosti není Netanjahu oblíbení ani u samotných Izraelců. Tedy alespoň podle autorů článku.

Proč by měl sahat k nejhoršímu? A proč by měl být zahnaný do kouta? Však nikdo neobsazuje jejich území. Když to projedou, tak řeknou že stejně vyhráli a dosáhli toho čeho chtěli a kdo se bude snažit tvrdit opak, tak vypadne z okna. Zbytečně se straší lidi .

Nabídnout práci a bydlení. Pokud odmítne, práce dát nuceně, bez nároku na nic. Max za jídlo a vodu. Stále nic , tak se takové člověk zbavit. Co s takovým, co nic nedělá, jen bordel a obtěžuje svých chováním okolí.

Bude hříbeček a kolem skákající mužíčci. Hlavně ať to ohlásí dopředu, ať vím, jestli má cenu vstávat do práce. 😁