

Ať si pan Dejdar koupí letenku u skutečné letecké společnosti a ne u nízkonákladovky typu SmatrWings, RyanAir, WizzAir a podobné. Pak pozná, že cestování letadlem a služby na letišti ještě stále fungují. A když si zaplatí lepší třídu než turistickou, tak si bude užívat. Jako skrblík v nízkonákladovce brečí hezky, ale na špatném hrobě.

Úplně zmatečný test. Vejce chybí velikost A, B, C, které se lišily cenou. Mléko bylo plnotučné nebo polotučné, taky rozdílné ceny. Pivo výčepní, lahvové nebo točené, 10 nebo 12, Pamatuji ještě točenou desítku za 1,70 Kč.
Takže autore raději to smaž a omluv se za to, cos vyplodil.

Bude zajímavé sledovat, jak ÚS vyloží slova "zastupovat stát" a jak vysvětlí, jestli to znamená nebo neznamená "jednat za stát navenek".
7