

Líp to napsat nešlo, je evidentní, že tohle není proklamovaný tým a v kabině to určitě nebude žádná selanka. Těmito prohlášeními navíc pan Rulík situaci jen zhoršuje a myslím, že mladí za ním ani ve zbytku MS nepůjdou a mají ho tzv. na háku. Stejně už je jeho mise prakticky hotová, zbývají 2 zápasy. Pravdou je, že "mazáci" vůbec mladým nepomáhají a pokud něco mentorují v kabině, tak jejich výkony na ledě jsou v úplném kontrastu. 1. lajna je úplně mimo. Je...

Hronek je velký ubožák. Celý turnaj hraje tužku, dnes 2 totální hrubice a nastartoval Nory. Ale tohle zákeřný seknutí na konci mi přijde už totálně mimo. Takových prasaren jsou schopní snad jen Kanaďané. Steen ho neprovokoval, jen mu ukazoval, že je zbytečný dohravat ho u mantinelu, když je rozhodnuto a pár vteřin do konce. A Zaruba s Antosem se ho ještě zastávají. 🤮

Ať už to dopadne jakkoliv, dneska od začátku úplně jiná hra a jiný přístup. Proč to nešlo dřív.
16