Vynikající nápad.
asi došla lehátka u vody.
Víc jich neměli?
Že jsou mladí lékaři je fajn ale než získají praxi tak to chvíli trvá pokud nevezmou roha.
Já bych byl opatrný.
Asi špatnej benzín.
Ještě ve Velkých Němčicích by ji mohli udělat.
Že by rasismus naopak?
Jak si si nedokážu představit aby toto konkurovalo Porsche.
To si jako ty sapiky půjčují!
Chodíme tam rádi ale porce jsou stále menší tak najdeme jiné občerstvení.
Doufám že ti co ho volili, otevřeli oči a vidí jakýho lumpa volili.
Vynikající nápad.