

Nemáme náhodou demokracii, kde každý volí koho chce?
Pokud je mu z toho smutno a měli by všichni volit jen toho, kdo se líbí jemu, tak co třeba vrátit totalitu a vládu jedné strany?
Milion chvilek začal svolávat demonstrace proti vládě hned po volbách, několik měsíců před tím, než PePa Babiše vůbec milostivě jmenoval.
A demonstrovalo se proti vládě, která ještě vlastně vůbec nevznikla.
Tomu se říká demokracie v praxi.

Piráti furt vykřikovali,že bydlení vyřeší. Vládnou na pražském magistrátu 4 roky,tak proč si na ně neposvití?
Měli celé minulé volební období i ve sněmovně na to změnit zákon, aby se dalo s problémových nájemníky vyběhnout rychleji.
Když už nedokázali nic postavit, proč nevyřešili aspoň tohle?

Nejsem samozřejmě právník, ale pod pojmem ublížení na zdraví si představuji, že se někdo třeba popere a nechtic druhého zabije apod.
Ale zmlatit někoho do bezvědomí a odvléct ho za ves mi přijde jako úkladná vražda

Spousta diskutujících se tu rozčiluje.
Nechápou, že tato pláž je zvláštní a jedinečná svým růžovým pískem (z korýšů).
Podobná je na Krétě- Elafonisi.
Návštěva této pláže byl pro mě šok. Hlava na hlavě, lehátko vedle lehátka- no děs.
Romantika z fotek z webu nikde. Už by mě tam nikdo nedostal....

Tak nejdřív pořád vykřikuje , že se chce jen zúčastnit, a teď najednou už chce velet?!
A jinak je zcela zdráv? Nestálo by to už za vyšetření u odborníka? Tohle už přece není normální chování!
34