"za jeho vedení a obětavost v tak náročném období"
Zejména když tomu náročnému obdobi on a jeho soudruzi svou přičinlivou politikou pomáhali na svět a pak se jej bez ohledu na dopady v životech lidí neméně přičinlivě snažili udržovat při životě, jen aby nemuseli přiznat chybu a vyvodit z toho důsledky. Takže Keithe, sbohem a šáteček, slzy nad svým trpký osudem jsi již uronil, takže jsi ostatním ušetřil práci a ronit slzy nad tvým odchodem nemusí.
To bylo takový h*****. Ten člověk by měl být souzen za velezdradu. Odporná bytost. Snad nejhorší premiér v historii UK. Ten šel jen na ruku imigrantům. A bylo mu proti srsti když ho lidi kritizovali na sockách.
266