Skvělý záměr zvýšit učitelům platy. Ale je třeba nejdříve natlačit miliardy do Agrofertu, to už se děje, dotovat elektřinu cca 18mld, platit ČT a rozhlas, cca 7mld. Takže vyšší schodky a tedy i útoky. Takže na 99% na učitele nezbude.
Nosič tenisových raket a sběrač míčků společně se slovenským estébákem a hnědou rohožkou espéďáků budou opravdu důstojnou a reprezentativní výpravou. V NATO uznávaného prezidenta Pavla nechají pro nadbytečnost v domácím vězení a aby si hlavně nedělal předvolební kampaň! 😉

Generál Babiš s plukovníkem Macinkou to v NATO rozsvítí.
Oba jsou 100% odborníci přes armádu, výzbroj, obranu státu a Evropy. Jedou jen obhajovat svou neschopnost plnit jakékoliv závazky NATO, protože je potřeba nejprve nalít nějakou tu miliardu do Babišovo impéria a hodit pár drobných svým voličům. Nebezpeční komici.
Naneštěstí pro nás všechny, je reprezentace ČR pro tyhle kašpary a zloděje, kterým dnes bohužel říkáme vláda, až na posledním místě. Slovenský skoroodsouzený STBák, buranská podržtaška z IVK a ošoupaná rohože nahnědlé ruské 5.kolony chce jet na summit jen a pouze zviditelnit sebe a udělat si pár selfíček...
Budoucnost ani slušná reprezentace ČR či jakékoliv vojenské téma je nejen nezajímá, ale ani tomu nerozumí, až na nebohého Zůnu, který ale kdyby...
Tahle vláda má podle mě úplně jiné starosti.
Například ovládnutí a oslabení České televize, předkupní právo a dotace pro Agrofert, nezávaznost názoru odvolacího soudu, novela zákona o střetu zájmů atd.
Učitelé jsou podle mě až někde na spodních příčkách priorit této vlády.🫤
Někde před nimi jsou i důchodci, kterým by taky měli hodit aspoň nějakou ohlodanou kost, když jim nevrátí valorizaci.🤣
Nojo. Přidávat z eráru jak jen herdlo ráčí. To umí každý jouda, ale s dluhem, jaký republika má bylo třeba deficity snižovat a tak logicky ani učitelé nemohli očekávat dramatické zvyšování platů.
Nyní se jej třeba dočkají, ale deficit začne opět růst, takže vše na úkor vysokého zadlužení a pokud budou přidávat všem státním zaměstnancům a důchodcům více, než o pouhou valorizaci, podpoří tím zároveň inflaci, aby pak mohli bulet, že jim ČNB zvyšuje sazby.
Lidi, zamyslete se, Babiš nám tu před očima rozkrádá naše české bohatství, Macinka si z ministerstva životního prostředí udělal místo, kam dává studenty a různé řidiče, které budeme živit a přitom nic neumí. A vy tu haníte ústavní soud, který má být nestranný a má se starat o správnou ústavu. Tam jsou alespoň vzdělaní lidé, kteří se tím zabývají celý život.
Zamyslete se . . .
Tak teď by se měl vládními stranami začít zpochybňovat Ústavní soud, co kdyby rozhodli ve prospěch Pavla. Babiš, když vyhrál soud, tak jsme měli nezávislé soudy a když prohrál, tak máme zkorumpované a zmanipulované soudy. Záleží, jak soud rozhodne, nezávislý je pouze v případě, že vyhraje. Jak tohle mohl někdo volit.
Už vidím v barvách, jak si Babiš nechá sebrat navýšené dotace jeho firmám a pošle je na platy učitelů.
77