Macinka může imponovat už jen spodině. Mluvit o předběžném opatření jako o puči, a deklarovat, že znovu začne ztěžovat prezidentovi účast na summitu, může fakt jen skutečný hlupák.
.
Měl by si nyní užívat kohabitaci. Přál si ji, má ji. České republice pomůže tím, že se tyto otázky vyjasní.

Nebul micinko, jediné co ve vládě děláš je kňučení po Turkovi a trafiky pro pochybné mladé agitátory.
Prezident ze všech exotů nejmenoval pouze proiranskeho mostare fascinovaneho narcismem. Ostatní bez problémů.
Zpochybňovani ústavního soudu od někoho, kdo nazývá lidi jak hitlerovec, méněcenné je už fakt zoufalé.
Že je pan ministr zahraničí "břitký intelektuál", to jsem věděl. Ale opravdu to nevěděl pan prezident? Co si myslel, že pojede a vše bude zalité sluncem? Pánové se triumfují, kdo má většího, testosteron stříká, múzy mlčí a obraz země trpí. Prezident mohl zahrát roli rozumějšího, který ustoupí. Nestalo se. Macinka mohl respektovat (podivně rychlé) rozhodnutí soudu, nestalo se. Teď už je jedno, kdo pojede a co bude říkat, ostudu už máme.
"Macinka označil krok prezidenta za „rozsáhlejší akci, která má za cíl násilně změnit ústavní pořádky“. Zároveň dodal, že hlava státu se snaží svými kroky rozpoutat ústavní puč."
Micinka je ještě větší b.l.b. než jsme doufali.
Zavedené ústavní pořádky soustavně porušujete vy, vláda komoušů a estébáků.
Proti zájmům české republiky je především mít ve vládě taková individua jako je Filip Turek pane Macinko. Dobře že není ministrem zahraničí jak byl původní plán. Soud vydal jen a pouze předběžné opatření, budete mít možnost vyjádřit se později, ale co se F. Turka týká, ten by se už asi radši neměl vyjadřovat vůbec.
Macinka mi trochu připomíná Putinovy nápady. Z oběti udělat viníka. Macinka narušuje ústavní pořádky, tak za to může Pavel. Ten se tu brání a využívá to, co může. A právě Macinka mluvil o kohabitaci a tak dále. Ale snad už víckrát nebude zvolen. Dnes jsem kontroloval volební preference a už je pod 5%. Ne Macinka, celá tahle hloupá strana!
Tohle vejde do učebnic politologie jako extrémní případ kohabitace, ale Macinka v nich bude za šaška.
2,7 tis.