Akreditace, doprovod, fotoaparát a možná lékárničku, kdyby bylo potřeba tam někoho zachránit, místo v letadle a tečka. O tom, že to povede jsem tam nic nečetl a rozhodně to z toho PO "jasné" není. Ale to si kluci, které tento člověk do funkcí jmenoval, měli uvědomit.

Pokud Babiš a Macinka prezidentovi ustoupí a Pavel se stane vedoucím delegace, popř. se zúčastní oficiálních akcí, bude to jejich prohra v očích voličů. Určitě si jsou si toho vědomi. Ještě může být veselo... Třetí komora (ÚS) možná přispěchá s nějakým dodatkem. Co by pro svého chlebodárce neudělala...
Každý rozumný občan České republiky má právo bojovat všemi dostupnými prostředky proti agrofertizaci našeho právního systému, veřejných institucí a zároveň se tvrdě vymezit proti těm, kdo se chtějí paktovat s 🇷🇺 rudou bestií a šířit tu její narativy. A tím občanem pan prezident je.

"kdo bude na společné fotografii ze summitu společně s předními světovými státníky "
pokud by tohle byla pravda , tak je potřeba udělat vše aby tam nebyl .
Je to neuvěřitelné, ale vše tomu nasvědčuje. taková zarputilost a fňukání to se jen tak nevidí. O ničem nemůže rozhodnout , za nic neodpovídá, . Ta fotografie je jediné o co tu jde.
Doufám že to jeho voliči vidí a v dalším období to hodí raději někomu jinému .
Delegaci povede premiér. Prezident se zúčastní, když si to vymohl u Ústavního soudu. Ale bude tam jako páté kolo u vozu, protože program s jeho účastí nepočítal. Což se Babiš prezidentovi snažil vysvětlit. A je také otázkou, jak se tam dopraví. Zřejmě transportním letadlem armády, CASA. Tedy jako zásilka, spíše balík, který nikdo neobjednal a je pouze do počtu. Tak to se vyplatilo, tlačit na pilu a štěpit společnost. Děkuji, prezidente! Váš volič Jarda.
....jako musím říci, že pan Pavel má skvělé poradce a fázuje svou strategii přesně kam potřebují a asi s cílem, úplně vytlačit vliv pana Macinky a vlády. Nejprve soud, nyní protokolární postupy a co bude pak?
Osobně se mi to celé hnusí a i přístup pana prezidenta a nyní již vím, že jsem při prezidenských volbách neudělal dobrou volbu ač částečně s ním souhlasím že pan pan Macinka nechová adekvátně k pozici jakou zastává + neuctivě a bez pokory k hlavě státu...
To už je díky ÚS a PPP tak absurdní divadlo,že vedoucím delegace bude ten,kdo dál dočůrá...PPP jen potvrzuje moji teorii o komunistech před r89...Neschopní...Schopní...Všehoschopní ...a PPP patří evidentně do třetí skupiny...🤗😉
Budu se opakovat, ale tato nedospělá hloupá mafiánská příživnické děcka je potřeba dostat z politiky a veřejného života, nebo tuto společnost rozvrátí. Udělejme generální stávku bude to finálně stát méně než je nechat 4roky rozvracet zemi. Ať klidně Pavel udělá s Babišem veřejnou dohodu, že mu za jeho trest dá milost, ale ať odejde do politického důchodu klidně na zámeček do Francie, ikdyž tam asi NE, tam by ho v tu chvíli zavřeli. Tohle musí skončit...
Náš domácí Michelangelo... je v reálu mazal.
UŽ, ABY TAKY MAZAL.
973