Česká republika je civilizovaná země.
🤫
Akorát ve vládě je to sebranka složená za účelem zajištění poslanecké imunity pro dotačního podvodníka.
Zlodějský oligarcha a jeho veksláci a ruské služky.
I to se v civilizovaných zemích vyskytuje, bohužel.
V civilizované zemi by se spolustraníci z partaje, jeden estébák a druhý sympatizant s okupací nestali premiérem ani prezidentem.
BTW: Je ještě nějaká jiná svobodná, demokratická země na světě která má ve svém čele komunistického lampasáka 🤔
V civilizované zemi by celá pětidemolice s Dozimetrem, bitcoiny a dalšími aférami dávno seděla ve vězení, místo aby dál škodila, kde se dá.
A hlavně – v civilizované zemi by bývalý rozvědčík a soudruh nebyl prezidentem. Takže bych na tvém místě raději pomlčel. ☝️
A takové řeči o tom, že „někdo něco odpracoval“, jsou opravdu k smíchu.
V civilisované zemi by za kauzu dozimetr a bitcoin padaly celé vlády a rovnou do kriminálu, kauza Čapí hnízdo by zůčastněné doživotně vyloučila z vrcholné politiky, takový Marek Benda by v civilisované zemi mohl v parlamentu tak akorát obsluhovat v bufetu... takže se pane Kyselo smiřte s tím, že žijete v banánové, korupcí a klientelismem prolezlé republice....
V civilizované zemi by hlavně nebyl prezidentem bývalá bolševická guma, která si v parlamentní republice usurpuje přes Ústavní soud a soudce, které sám jmenoval, větší moc, než mu náleží, a přeberte si to, soudruzi, jak chcete. Čest!! 😉
No jo, v normální zemi.
U nás neuznává výroky soudů ani premiér - žvatlá tu o politickém procesu, nových padesátých...
Stáváme se ne banánovou, ale spíš korbáčikovou republikou.
1,5 tis.