Rusáci zahájí krvavou nesmyslnou válku na Ukrajině a teď, když jim létají drony nad Moskvou a uvnitř území, a kdy totálně selhává Krym, brečí, že s nimi se nikdo nechce bavit. To jsou fakt výpitci. Ať se stáhnou z UA, a bude klid.
No, bylo by to hezké, kdyby to skončilo. Jenže nikdo ještě nevymyslel, jak to udělat.
Russové pořád ještě dobývají Kostantynivku, na zemi po kousíčkách postupují. Neslyšel jsem, že by je někdo dokázal zastavit trvale.
A zemi vládnou starci typu Putin, Patrušev, Lavrov a další, kteří na úspěch války vsadili svůj životní odkaz a výsledek. Tihle jedou na tygru: když zkusí jízdu ukončit, budou sežráni. A tak je otázka, kdo je odstraní a aby...
Podle něj „mírové“ rozhovory pouze daly Ukrajině čas na posílení její vojenské pozice. Jasně Lavore, protože vám nějak to vaše předstirani, že by jste snad přestali bombardovat a vraždit lidí na Ukrajině zabránilo je biť na jeden den je bombardovat...
Řekněme si to na rovinu - tahle opotřebovávací válka může trvat ještě roky. Ukrajina vždycky něco vysomruje od zbytku světa a zdroje odhodlaného ruského mužika jsou nevyčerpatelné. I kdyby se měl se svým tankem podělit o vodku, tak tam na tu frontu dojede. Žádná operace, ani z jedné strany, není východiskem. Konečným řešením je jednací stůl, kde to zákonitě skončí. Bohužel, mohlo skončit už dávno.
Takéto kňučanie budeme počuť stále častejšie. Je to nárek agresora a to je dobre. Nič sa nedohodlo a tak nech si kňučia. Nedodržiavajú ani podpísané, tak čo chcú. Ruský bordel
86