Překvapení, ale taková já realita. V D se z něj stal klasse snajpr, budu mu stále držet palce, hlavně kvůli zdraví. Souč.repre a styl, jakým hraje, nemá perspektivu něco v dohledné době dokázat a když chybí motivace, ztratí to smysl a i radost je tatam. Je to škoda, ale vyjádřil se fér a nezbývá než poděkovat a popřát mu štěstí v B04, před sezonou byli odepisovaný a i díky PS hráli o poháry.💪🏻
Je to strašně smutný a je mi z toho nanic... Patrik byl jediný světlo našeho nároďáku... Bohužel jediný. Věřím, že to pro něj nebylo lehký v takhle v produktivním věku skončit, bude ho to určitě i mrzet, ale opravdu už jinou možnost neměl. Přeji mu jen to nejlepší, budu jeho kariéru sledovat dál a tajně doufat, že se Českej nároďák zvedne, zapracují se kreativní hráči, nevím teď kde jsou... a Patrik se jednou vrátí, má ještě před sebou hodně let top fotbalu, stačí se podívat na Džeka.
Takže měl MS už předběžně na salámu. Anebo pan skleníková květinka, co nesnese kritiku? Ale jo, omladíme, půjde to i bez něj, stejně často marodil.
42