

Co kdyby nekdo z tech fotbalistickych chudacku musel jet treba sestidenni na motorce. To jsou takove placky, ze moje zena vydri 4x tolik ... Ty nemuzou vyrovnavaz ani jogurty v lidlu do regalu. Meli by spatne klima a museli to delat 5 dni v tydnu.

Cele to vypada jako ze zamestnanci zavidi OSVC jak se maji dobre ale nejsou schopny se OSVC stat. Nevim proc se vlaste rejpou kolik "musi odvadet" ze sveho platu ? Stejne kazdeho zajima kolik mu zustane "cisteho" a zamestnavatel (casto podnikatel) musi zajistit aby to dodrzel. Veskere starosti aby vse fungovalo je na zamestnavateli a zamestnanec zije v systemu "musim tam byt v cas,udelat to co se zada ale co nejvic to ojebat a hlavne nedelat nic navic."...

Ja taky pekne naletel. Karad kupoval na svem telefonu dalnicni znamku zrovna kdyz jsem prisel. Najednou zjistil, ze name sebou kartu. Tak jsem mu nabidl svoji. Nahlasil jsem mu udaje z karty,kouknul pres rameno na castku co ma na platebni brane kde bylo 290,- a hned jsem na svem telefonu potvrdil otiskem prstu platbu. Jenze nepotvrdil jsem 290,- ale 900euro. Hned jsem volal na banku kde mi pani rekla, ze platbu vidi, penize jsou na ucte v Bratislave ale delat se s tim nic neda

Stalo se to kousek od naseho domu. 200m pred narazem jeste skrtla o kamion kdyz ho predjizdela.Tam uz byl nejaky problem. Autem narazila bez brzdeni pod plnym plynem. 50m pred narazem je krizovatka kde ji kamarad daval prednost. Asi zkolabovala.

Tak poznal, ze cely svet umi hrat lip fotbal nez on. To musi byt zklamání.
2