Ještě, že to nebude trvat 14 dní to by mě jeblo! 🤣🍻
Díky Patriku! Ať se Ti daří! ♥️👌👏
Kávu si dejte nejdříve půl hodinu až hodinu po 2 panácích pálenky, pak je vše v pořádku 🖐️🤣😆
Za mě ideální počasí 😄
Ježiš Evo promiň, já si Tě spletl s manželkou 👌😉🤣
Mytí bobrů v jezeře je v Tatrách zakázáno!
Aleš to byl borec, poznal jsem ho osobně i jeho paní, oba fakt sympaťáci! Zase někdy v Pardubicích a ať se daří! 🖐️❤️👏
Je to hezká holka, ale zaběhat si s ní nejdu! 😆🤣
Holky do toho! 🫶🧸👏🍀🌹
Českou televizi jen pro předplatitele, kdo má o to zájem, ať si to zaplatí.
Do okolí bude určitě vsazen rychlobruslařský ovál a skokanské můstky pro naši reprezentaci! 😆👏🤣
Klíčové bude čtvrtfinále, hlavně se vyhnout Švýcarům 🙏😄
Ještě, že to nebude trvat 14 dní to by mě jeblo! 🤣🍻
2