Přečetl jsem si zde skoro všechny komentáře a je mi z toho smutno.
Vy kteří Patrika urážíte a pomlouváte, zkuste se nad sebou zamyslet.
Dělali jste vůbec někdy nějaký sport?
Ono u piva a TV se to dobře kritizuje a pomlouvá. Většina z Vás by nevydržela a nikdy by neudělala takovou kariéru jako Patrik.
Ani já nejsem spokojený s tím co předvedl na MS, ale rozhodně ho nebudu urážet....
Třicet let, trochu brzy, ale v klubech bude hrát dál, takže snad se mu tam bude dařit. A ono není všem dnům konec.
Teď se na všechny fotbalisty a trenéry bude dost plivat, budou se rozebírat peníze, koho by kdo vyhodil atd. Taková ta česká klasika, když se nedaří.
Proti Schickovi, narozdíl od ostatních, nemám ani jedinou výtku. V rámci toho co mohl udělat, udělal maximum. A kdo viděl ten jeho mega dlouhý gól na posledním Euru, tak nemůže tvrdit, že týmu nepomáhal.
62