Dohody z Aljašky .... nikdo pořádně neví, co si dojednali a dost mi to připomíná předválečný park Ribbentrop - Molotov. Že Rusové stojí, aby USA dělaly mediátory je jasné, protože celá léta žili v přesvědčení, že jednat má cenu jen s USA a ty si pak na své straně dojednané věci prosadí. Teď jsou zmatení a jejich dlouhodobá taktika se hroutí, protože se ukázalo, že USA nejsou vládcem Západu. Putin chtěl nastolit multipolární svět a ejhle - už tu dávno je a...
Checht, jaké dohody z Aljašky? Že se tam vzájemně otlapkávali Trump s Putinem, to byla dohoda? USA nemiluju a s jakou pompou se Donald zapojil do jednání o míru mi bylo k smíchu. Ukázalo se, že si s Vladimírem vyměnili hodně komplimentů, to nic nestojí. A dokud měl Kreml šanci beztrestně vraždit a loupit na Ukrajině, byli to kamarádi. Teď dostávají na pr..zadek a může za to Trump?
Přitom Ukrajinci chtějí jen jedinou jednoduchou věc - aby Rusové konečně...
rusáci brečí, že Trump nepřinutil Ukrajinu ke kapitulaci. A už to asi nepůjde. Ukrajina si poradila i bez USA pomoci jen s podporou Evropy. A nyní dává rusku slušnou sodu. rusko bude muset slevit ze svých požadavků, zejména územních.
Ten Trump je hrozný nezařídil kapitulaci Ukrajiny, dokonce se zdá, že jim Ukrajina dává na frak a tak kňučí. Oni se přece domluvili z Trumpem, že okupované území je jejich a ještě jim další přidají.
301