Napřed to byly USA, proč rusové rozpoutali válku na Ukrajině. Pak najednou měly byt USA "objektivnim prostrednikem" při vyjednávání. Jakoby se změnou prezidenta se USA měly mávnutím kouzelného proutku otočit o 180°. Jenže ono je to všechno jen o ruském ohybani si skutecnosti tak, aby jim to vyhovovalo.
Haha! 😄 No jo, dohodnout se s někým, kdo nedrží své slovo a jakoukoliv dohodu poruší ve chvíli, když mu to bude vyhovovat, je opravdu těžké. Někomu takovému pak nelze věřit ať slíbí cokoliv. Poslyšte, rusáčci, a nepřipomíná Vám to ještě chování nějakého jiného velkého národu? 😄
Masoví vrazi si stěžují, že jiná země, která teď skoro neposílá pomoc oběti, neplní slovo. To by byl hollywoodský megafilm.
P.S. rusáci nedodrželi slovo, že Rusko nezaútočí na Ukrajinu.
132