Dohody z Aljašky .... nikdo pořádně neví, co si dojednali a dost mi to připomíná předválečný park Ribbentrop - Molotov. Že Rusové stojí, aby USA dělaly mediátory je jasné, protože celá léta žili v přesvědčení, že jednat má cenu jen s USA a ty si pak na své straně dojednané věci prosadí. Teď jsou zmatení a jejich dlouhodobá taktika se hroutí, protože se ukázalo, že USA nejsou vládcem Západu. Putin chtěl nastolit multipolární svět a ejhle - už tu dávno je a...
Checht, jaké dohody z Aljašky? Že se tam vzájemně otlapkávali Trump s Putinem, to byla dohoda? USA nemiluju a s jakou pompou se Donald zapojil do jednání o míru mi bylo k smíchu. Ukázalo se, že si s Vladimírem vyměnili hodně komplimentů, to nic nestojí. A dokud měl Kreml šanci beztrestně vraždit a loupit na Ukrajině, byli to kamarádi. Teď dostávají na pr..zadek a může za to Trump?
Přitom Ukrajinci chtějí jen jedinou jednoduchou věc - aby Rusové konečně...
rusáci brečí, že Trump nepřinutil Ukrajinu ke kapitulaci. A už to asi nepůjde. Ukrajina si poradila i bez USA pomoci jen s podporou Evropy. A nyní dává rusku slušnou sodu. rusko bude muset slevit ze svých požadavků, zejména územních.
No ve zkratce,Putin spoléhal na Trumpa že zatlačí na Ukrajinu, ta podepíše mír který ji vrátí před rok 2014.
Nepovedlo se.
To má Rusko ještě štěstí že je tam Trump, kdyby tam byl někdo z demokratů dopady války na Rusa by byly ještě větší.
Ten Trump je hrozný nezařídil kapitulaci Ukrajiny, dokonce se zdá, že jim Ukrajina dává na frak a tak kňučí. Oni se přece domluvili z Trumpem, že okupované území je jejich a ještě jim další přidají.
301