Na margo posledneho odseku.
Americko senila uz netreba brat vazne,toho uz vysmiali aj tucniaky z Heardovho a McDonaldovych ostrovov ked ich chcel znicit likvidacnymi clami 😄
Nikto tak nezdehonestoval urad USA prezidenta ako ten zufalec.
Vraj ,,najsilnejsi muz sveta,, a dostava nakladacku kade chodi.
Kéž by to vyšlo...
Držím palce.
Ps.: Stejně jsou ti ukrajinci neskuteční borci. Kdo by to byl řekl, že budou schopni tu hordu skřetů roky zadržovat a dokonce nad nimi pomaloučku získávat převahu.
A že budou mít odvahu se těm barbarům postavit...
Rusáci zahájí krvavou nesmyslnou válku na Ukrajině a teď, když jim létají drony nad Moskvou a uvnitř území, a kdy totálně selhává Krym, brečí, že s nimi se nikdo nechce bavit. To jsou fakt výpitci. Ať se stáhnou z UA, a bude klid.
„Sankce dlouhého a středního doletu.“ 🙂
Líbí se mi, že mají Ukrajinci při vší té hrůze stále smysl pro humor.
A věřím, že to dokážou. Že opravdu dostanou Rusko k jednacímu stolu a budou to oni, kdo budou mít v ruce trumfy. Rusko už si nebude diktovat nesmyslné, nesplnitelné podmínky.
Poté, co se přenesla válka i na území Ruska a zdokonalené ukrajinské drony operují do vzdálenosti 2000 km a ničí ruské rafinérie, zásobníky, fabriky a...
374