Kéž by to vyšlo...
Držím palce.
Ps.: Stejně jsou ti ukrajinci neskuteční borci. Kdo by to byl řekl, že budou schopni tu hordu skřetů roky zadržovat a dokonce nad nimi pomaloučku získávat převahu.
A že budou mít odvahu se těm barbarům postavit...
Kéž by to vyšlo a škoda, že ne dřív. Každopádně: "Sláva Ukrajině!!!" 🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍👍👍
Ačkoli ještě by do toho mohli hodit vidle ruSSáci. 🤔 Jak immerwährend chtějí, aby bylo vždy po jejich, tak by na truc Zelenskému to mohli chtít ukončit v mnohém dřívějším termínu než Ukrajinci. Bo znáte sovětské heslo: "Dohnat a předehnat!" 🤣🤣
„Sankce dlouhého a středního doletu.“ 🙂
Líbí se mi, že mají Ukrajinci při vší té hrůze stále smysl pro humor.
A věřím, že to dokážou. Že opravdu dostanou Rusko k jednacímu stolu a budou to oni, kdo budou mít v ruce trumfy. Rusko už si nebude diktovat nesmyslné, nesplnitelné podmínky.
Poté, co se přenesla válka i na území Ruska a zdokonalené ukrajinské drony operují do vzdálenosti 2000 km a ničí ruské rafinérie, zásobníky, fabriky a...
374