

Pane Moucho,
děkuji za Váš komentář. Ale budu Vám oponovat, nějaké mozkové buňky se u mě najdou.😉
Víte už mám nějaký věk a čím jsem starší tím víc mi vadí nenávist, zloba, škodolibost a urážky v diskuzích fórech. Nechápu kde se to v lidech bere a je mi z toho smutno.
Já nejsem fanda Spurs, ale fandím všem českým sportovců....

Jen bych se chtěl zeptat,co dokázal autor článku na tenisových kurtech.
pokud někdy vůbec tenis hrál. Ono se to snadno kritizuje a špiní jméno
jedné z našich nejlepších tenistek.
Já Petře jen tleskám, bylo to její rozhodnutí, ikdyž jí návrat asi nevyšel podle představ, ale zkusila to. Třeba by si to někdy vyčítala, že to nezkusila.
Petro jsi šampionka a děkuji za skvělé žážitky, které jsem měl když jsem sledoval tvoji karieru.

Přečetl jsem si zde skoro všechny komentáře a je mi z toho smutno.
Vy kteří Patrika urážíte a pomlouváte, zkuste se nad sebou zamyslet.
Dělali jste vůbec někdy nějaký sport?
Ono u piva a TV se to dobře kritizuje a pomlouvá. Většina z Vás by nevydržela a nikdy by neudělala takovou kariéru jako Patrik.
Ani já nejsem spokojený s tím co předvedl na MS, ale rozhodně ho nebudu urážet....
2