To že jsou kámoši,to je jasný. Jenom kámoš vám dohodí milionové kšefty ,kde se nedělá prakticky nic. To tyhle ,,audity" jsou na 100% . V počítači mají nějaký koncept ,dosadí do toho jména,adresy,a maji to za dva dny hotový. A mega doma....no,a potom véča v michelinský restauraci ,s útratičkou tak za páďo.
Pak se nedivte, že každý nechce platit daně. Kdyby za ty placené daně byla nějaká hmatetelná protihodnota, ale místo toho neustále kauzy vyžraných čuňat, což umí vydělávat jen tím, že takto kradou. Viz navržení organizační struktury hřbitova za milión korun😂
"Zrušte trafiky, volte profíky!"
vaše ANO
253