Přeji hodně štěstí v kariéře a ať tě to zase baví a můžeš fotbal hrát zase s radostí. Vůbec se nedivím že tomuto Koubkovsko Trpišovského systému jsi nepřišel na chuť . Já taky ne.
Dalším z dosti závažných prohřešků je to že fanoušci Slávie nebyli dosti opálení. Doufám že to bude řešeno.
Moc se mi nechce, ale musím s 90% souhlasit 😀
Přeji hodně štěstí v kariéře a ať tě to zase baví a můžeš fotbal hrát zase s radostí. Vůbec se nedivím že tomuto Koubkovsko Trpišovského systému jsi nepřišel na chuť . Já taky ne.
2