Patriku děkuji za všechno co jsi pro náš fotbal udělal 👏👍
Kluci bojovat až do konce. Vono se to otočí.
Zodpovědnost za výsledek by na sebe měli vzít jednoznačně trenéři.
Martino, už nám nemusíte nic dokazovat. Děkuji pěkně za vzornou reprezentaci naší vlasti.
Myslím že to není nejsilnější aktuální složení. Já bych to postavil jinak, ale nevidím trénink v dějišti OH. Držím 👍 ať to cinkne.
Gratulace k pěknému výsledku. Díky 👍
Dobře Koudy 👍👏, držím palce.
Neověřené info bych vůbec nepublikoval👎
Tomu se říká Pozdní sběr případně Co zbylo.
Je to fraška👎
Pokud je to pravda.
Díky trenére za odvedenou práci 👍😭
Láďo ať se daří, držím palce ✍️👍
Liga Naruby je samej blábol.
Patriku děkuji za všechno co jsi pro náš fotbal udělal 👏👍
1