Překvapení, ale taková já realita. V D se z něj stal klasse snajpr, budu mu stále držet palce, hlavně kvůli zdraví. Souč.repre a styl, jakým hraje, nemá perspektivu něco v dohledné době dokázat a když chybí motivace, ztratí to smysl a i radost je tatam. Je to škoda, ale vyjádřil se fér a nezbývá než poděkovat a popřát mu štěstí v B04, před sezonou byli odepisovaný a i díky PS hráli o poháry.💪🏻
Je to strašně smutný a je mi z toho nanic... Patrik byl jediný světlo našeho nároďáku... Bohužel jediný. Věřím, že to pro něj nebylo lehký v takhle v produktivním věku skončit, bude ho to určitě i mrzet, ale opravdu už jinou možnost neměl. Přeji mu jen to nejlepší, budu jeho kariéru sledovat dál a tajně doufat, že se Českej nároďák zvedne, zapracují se kreativní hráči, nevím teď kde jsou... a Patrik se jednou vrátí, má ještě před sebou hodně let top fotbalu, stačí se podívat na Džeka.
Místo toho aby se po výkonech na MS kousl a řekl si že teď všem pochybovačům ukážu a nasazim v repre spoustu gólů a zlepšim celkové svůj herní projev tak to radši zabalí protože to je nejjednodušší řešení. Takové reprezentanty opravdu nepotřebujeme.
Pro všechny strany nejrozumnější řešení. Umí zakončovat, pokud má dokonalý ser, ten v repre mít nebude. Nic jiného neumí, tak čím by mohl přispět. Do kombinace není, míč zády k brance neudrží, aby po odkopu pomohl obraně, jiní udělají daleko víc.
Během posledních pár let patří k nejlepším útočníkům v Evropě co se týče "xG", kdo neví, je to proměňování šancí. My jej v repre od EURO 21 neumíme využít, hrajeme jinak. Pokud by na jeho místě byl Harry Kane, dopadl by stejně. A souhlasím s ním, že má naše repre na MNOHEM MNOHEM více. Až tak špatné hráče, že bychom nemohli postoupit z této skupiny, nemáme.
Je to škoda. Spíš by mě zajímalo, proč byl Schick a Šulc úplně vynulovanej. Pořád čtu, jak to musí přévzít mladí, ale úspěšný tým potřebuje mladé i zkušené. Nedovedu si predstavit, že by nastoupili jenom <25 na vypjatý existenční zápas. Já spíš vidím celý problém v neexistující záloze, která byla vždycky naší doménou(Nedvěd, Rosický, Poborský, Berger, Šmicer,....)
Takže měl MS už předběžně na salámu. Anebo pan skleníková květinka, co nesnese kritiku? Ale jo, omladíme, půjde to i bez něj, stejně často marodil.
42