

No ještě víc takovych článku a myslím že se začne rodit ještě méně děti než teď. A že už teď je to docela vážné s tím počtem dětí. Rodičovství vždy bylo náročné. Jen tehdy to lidé brali více přirozeně a i širší rodina více pomáhala. Ale co více po nás tady zůstane než naše děti a jejich děti.

Co je toto za trest?normálně výsměch rodině zemřelé. Už male děti se učí že musí nést následky za svoje činy. A tady ten člověk dostane jen podmínku za to že někoho zabil. Tahle země asi fakt není pro slušný lidi ale pro šmejdy.

Místo toho aby se po výkonech na MS kousl a řekl si že teď všem pochybovačům ukážu a nasazim v repre spoustu gólů a zlepšim celkové svůj herní projev tak to radši zabalí protože to je nejjednodušší řešení. Takové reprezentanty opravdu nepotřebujeme.
3