

A čím ho uspal. Anesteziolog tam nejspíš nebyl a anestézie se vozí v sanitce? Nebo to dělal za živa a 8 chlapů ho drželo. Chtělo by to víc detailů. Ani si nějak nedovedu predstavit jak mu to sdělil, že ho otevře na chodníku. Nebo byl v bezvědomí, že kterého nebyla šance, že se probere?

A co z toho plyne? Když už vás chytnou a není možné zatloukat a ani kamarád doktor nepomůže, tak zlehčovat, vymlouvat, zapírat a souběžně litovat, slibovat a jste z toho venku. Psal jsem tady už v minulosti, že se bojím, že to skončí podmínkou a ejhle. Teď se bojím že nastanou "objektivní důvody" a s vypětím všech sil zaplatí 177 341 Kč a tím to skočí. 😭😭😭

Za mě 4 pro Provoda je hodně přísná. Jako jeden z mála se snažil něco vymyslet a udělat 1 na 1. Tu nakopávanou co naordinoval Koubek vynulovalo všechny i trochu kteativní hráče. Tentokrát mu to vyšlo, tak snad u toho nezůstane.

Tak stát má vlastní síť čerpacích stanic, tak může držet ceny na nich. Češi si rádi počkají kvůli 5 korunám a ostatní to zase rychle vrátí zpátky. Teď je třeba rozdíl nafty shell a Eurooil opravdu 5 Kč. Kdo by jel na Shell, tedy kromě těch co musí deklarovat za každou cenu, že na to mají?

Je to škoda. Spíš by mě zajímalo, proč byl Schick a Šulc úplně vynulovanej. Pořád čtu, jak to musí přévzít mladí, ale úspěšný tým potřebuje mladé i zkušené. Nedovedu si predstavit, že by nastoupili jenom <25 na vypjatý existenční zápas. Já spíš vidím celý problém v neexistující záloze, která byla vždycky naší doménou(Nedvěd, Rosický, Poborský, Berger, Šmicer,....)
10