Řekněme si to na rovinu - tahle opotřebovávací válka může trvat ještě roky. Ukrajina vždycky něco vysomruje od zbytku světa a zdroje odhodlaného ruského mužika jsou nevyčerpatelné. I kdyby se měl se svým tankem podělit o vodku, tak tam na tu frontu dojede. Žádná operace, ani z jedné strany, není východiskem. Konečným řešením je jednací stůl, kde to zákonitě skončí. Bohužel, mohlo skončit už dávno.
Volodimire, s tim terminovanim bych byl opatrny. Vas nepritel planoval tridenni operaci, vas pritel z USA ji planoval do 24 hod ukoncit, pak se pustil do desetidenni valky s Iranem, atd. Strasne vam budu drzet palce ale jsem pesimista. Ten zmetek z Moskvy vypada spis na 40 mesicu.
Je smutné že si nikdo myslím že donutí Rusko se vzdát nebo nedejbože zastavit válku .A to nejsem žádný příznivec ruského Mordoru
Rusku je jedno kolik jeho vojáků umře nebo bude zraněno ,je jim zcela jedno kolik techniky jim Ukrajinci zničí .Z dějin víme že Rusům nedal problém spálená zem ..
Tahle válka se silou nevyřeší
Tak snad "Zelenskyj tvrdí, že schválil operaci", ne? Už jsme snad viděli dost kladných manévrů na to, abychom pochopili, že ve válce nelze věřit ani jedné straně. Jen idiot by oznamoval své plány předem. Třeba, že operace potrvá tři, nebo čtyřicet dní.
No, bylo by to hezké, kdyby to skončilo. Jenže nikdo ještě nevymyslel, jak to udělat.
Russové pořád ještě dobývají Kostantynivku, na zemi po kousíčkách postupují. Neslyšel jsem, že by je někdo dokázal zastavit trvale.
A zemi vládnou starci typu Putin, Patrušev, Lavrov a další, kteří na úspěch války vsadili svůj životní odkaz a výsledek. Tihle jedou na tygru: když zkusí jízdu ukončit, budou sežráni. A tak je otázka, kdo je odstraní a aby...
64