Kéž by to vyšlo a škoda, že ne dřív. Každopádně: "Sláva Ukrajině!!!" 🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍👍👍
Ačkoli ještě by do toho mohli hodit vidle ruSSáci. 🤔 Jak immerwährend chtějí, aby bylo vždy po jejich, tak by na truc Zelenskému to mohli chtít ukončit v mnohém dřívějším termínu než Ukrajinci. Bo znáte sovětské heslo: "Dohnat a předehnat!" 🤣🤣
Neuvěřitelné, ještě před půl rokem bych tohle považoval za fantasmagořinu. Všímám si však také jedné možná i podstatnější věci. Pochopitelně, to že možná začne tlačit Ukrajina skřety do kouta, je v prvé řadě zásluha Ukrajinců. Ale bez podpory by to nešlo. Vypadá to totiž, že se konečně Evropa vzchopila obejde se ve své pomoci Ukrajině bez USA, toto ale trvalo. I to jak Evropa vyfakovala Trumpa s Iránem. Také to vypadá, že v tomto turbulentním světě, kdy...
A zima za rohom. Jujuj.. už počujem ten kvikot ruského agresora. Rusko by sa malo vzdať a nepredlžovať túto agóniu.
229