Rusáci zahájí krvavou nesmyslnou válku na Ukrajině a teď, když jim létají drony nad Moskvou a uvnitř území, a kdy totálně selhává Krym, brečí, že s nimi se nikdo nechce bavit. To jsou fakt výpitci. Ať se stáhnou z UA, a bude klid.
Podle něj „mírové“ rozhovory pouze daly Ukrajině čas na posílení její vojenské pozice. Jasně Lavore, protože vám nějak to vaše předstirani, že by jste snad přestali bombardovat a vraždit lidí na Ukrajině zabránilo je biť na jeden den je bombardovat...
Takéto kňučanie budeme počuť stále častejšie. Je to nárek agresora a to je dobre. Nič sa nedohodlo a tak nech si kňučia. Nedodržiavajú ani podpísané, tak čo chcú. Ruský bordel
88