Předběžné opatření poslalo rozvědčíka Pávka (čti Petra Pavla) do Turecka.
No uvidíme jak se pak rozhodne, ale nyní hradní uplakánek vyhrál jednu bitvu- to neznamená že vyhraje válku.

Rudý, bolševický nok, dnes ovšem kovaný demokrat☝️ a předražený zážitkový prezident, soudruh Pávek, dosáhl dalšího vrcholu trapnosti a rozeštvání společnosti, přesně tak jak ho to učili při studiu na špicla pod taktovkou KGB. ✌️♥️
Teď bude makake a micinke kvičet něco o účelofce a aktivistickém ÚS, ale je jim to houby platné. Kdyby STBák tupě neposlouchal kikinovu podržtašku, mohl se tomuto trapasu vyhnout. Až teď přiletí na summit, bude všem ještě víc k smíchu než byl dosud. Dobře mu tak
Snad neposlechnou... Jaký asi taky může hrozit trest??
Držím palce Babišovi a Macinkovi. Lampasák a hlas opozice tam nemá co dělat. Už tak tam bude Babiš horkotěžko vysvětlovat neschopnost Fialy a neplnění 2% HDP za předchozí 4 roky...
Kdo se domníval, že by to dopadlo jinak musí si dát mokrý hadr
Ty blekoty soudu o naléhavosti by si měli vzpomenout jak naléhavě rozhodovali u fialovců a další debata nemá smysl
Doufám jen , že ho tam tedy vezmou a udělají tam z něho kašpárka, že s ostudou odjede a bude litovat, že to dohnal až sem , já bych šel za usa presidentem ukázal na něj prstem a sdělil mu ,že to je ten bolševik který o něm prohlásil že je odpudivá bytost a ani ruku by si s ním nepodal a bude vymleto
Náš pan prezident tam přeci nechce jet, aby se vyjadřoval k výdajům ČR na zbrojení. Chce být ten, který ostatní politiky z jiných zemí bude poučovat jak mají zbrojit a Je jako vždy, naveden Petrem Kolářem, působícím ve zbrojařském holdingu Colt CZ Group. Uvidíme jak se zachová a jak bude prosazovat, postoje naší vlády a ne jeho vlástní představy a Kolářovi zájmy,
Když tam prezident pojede, tak bych si strašně přál, aby to náležitě využil tím, že si postěžuje partnerům NATO, že přes jeho výzvy a dobře míněné rady se vláda rozhodla bojkotovat procento výdajů na obranu, a aby už konečně řekl prezidentu USA, co si o něm ostatně již hodně dlouho myslí, že je to odpudivá osoba. Tak doufám, že prezident se pochlapí jako správný voják řekne všem od plic tyto své názory, a využije tento summit, který mu posvětil ústavní...
Bývalá klausova sekretářky chtěla extrémně kohabitovat, no tak extrémně kohabituje. A s ní celá ta šestidemoliční sebranka Babišovy poslanecké imunity.
😏
Na diskusi je breku, jako by měl jít dotační podvodník za katr.
😏
A přitom je to prý taková prkotina, kdy je podle úderky každému v NATO jedno, kdo z České republiky na summit přijede.
Jestli něco nechápu, pak to, proč továryš geněral, pardon, dnes už Herr President, dosud neodvolal vládu a nejmenoval svoje mazlíčky.
132